Terim, Eboue'yi açıkladı

Yorum Yaz
Terim, Eboue'yi açıkladı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, transferçalışmaları hakkında bilgi verdi. Terim, Fildişili yıldızEmmanuel Eboue'nin transferinin büyük bir oranda bittiğini belirtirken; "Arshavin'i kim istemez" açıklaması ile yönetime ince bir mesaj yolladı.

Terim, Arsenal'in Fildişi Sahilli futbolcusu Emmanuel Eboue için "Eboue konusunda yakınız. Çok mevkide oynadığı için onu istedik zaten" diyerek transferin bittiğinin sinyalini verdi.

Terim, Andrei Arshavin hakkında ise ilginç bir çıkış yaptı: "Enteresan sorular var; 'Arshavin'i ister misin?' Ya Arshavin'i kim istemez, ama şartları uygun mu? Elimizde üç santrforumuz var. Baros'u tekrardan kazanmaya çalışıyoruz. İyi başladı, umut ediyorum öyle devam eder. Elmander aynı şekilde. Stancu'dan biraz daha hareket ve daha iyi şeyler bekliyorum.Arda'nın aklımızda olmayan birden bire gidişiyle, biraz daha acil şeyleri gerçekleştirmenin çalışmalarını yapıyoruz. Ama içimizden ama dışımızdan bir şekilde çözeceğiz."

Terim, ismi G.Saray ile anılan Abdul Kader Keita için de "Bakacağız taraftarımızın istediği bir oyuncu" yorumunu yaptı.0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

* Yaptığınız yorumun tamamı büyük harf olmamasına özen gösteriniz
* Yorumlarınız da argo içeren kelimeler kullanmayınız
* Reklam amaçlı yorumlarda bulunmayınız
* Konu dışında iletmek istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın
* Yorumlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum