Galatasaray Futbol Takımı 2011-2012 Forma Lansmanı

Yorum Yaz

Galatasaray’ın 2011-12 sezonunda giyeceği formalar profesyonel futbol takımı oyuncuları tarafından yapıldı. Profesyonel futbol takım oyuncularının yeni formalarla podyuma çıkmasının ardından, A2 futbol takımı oyuncuları da yeni sezonda kullanılacak ekipmanları tanıttı. 


Formaların satışına  18.07.2011 tarihinden başlanılıcak ama ilk 3 gün boyunca  sadece GSBonus ve GSBonustaraftarkart sahipleri satın alabilecek.
Sarı Forma :  Heyecanı simgeleyen Sarı forma yönetim kurulu üyeleri tarafından en çok beğenilen forma oldu.Sade ve şık bir tasarımı olan sarı forma Galatasaray'ın Manchester United'ı 3-3 ve 0-0'lık sezonlarla  eleyip Şampiyonlar ligine katıldığı 1993 - 1994  sezonundaki away formasını andırıyor.Sarı forma Ekim ayında satışa çıkıcak.

Parçalı Forma : Metin Oktay'dan miras kalan ,Galatasaray ruhunu ve Metin Oktay'ı simgeleyen forma.Her sene Galatasaray formaları arasında yer alan parçalı son 6-7 senedir Galatasaray taraftarının özlediği klasik parçalı değil.Nike'a geçişle birlikte tekrar umutlanan taraftar forma'nın tanıtımı ile birlikte hayal kırıklığına uğradı.
Siyah Forma : İnancı simgeleyen Siyah forma Galatasaray'ın uzun süre sonra giydiği ilk Lacoste yakalı forma.Bana göre bu sene en az giyiceğimiz ve en az ilgi gören forma olucak.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

* Yaptığınız yorumun tamamı büyük harf olmamasına özen gösteriniz
* Yorumlarınız da argo içeren kelimeler kullanmayınız
* Reklam amaçlı yorumlarda bulunmayınız
* Konu dışında iletmek istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın
* Yorumlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum